Інформація про нашу компанію

KLR Bus – перевізник, з яким вам “по дорозі”. Зручність сервісу та комфорт під час поїздки, цілодобова підтримка та безпечна поїздка, вчасне відправлення та прибуття – ось якою ми бачимо поїздку і такою ми обіцяємо її вам.

Про компанію

Одноденне відрядження чи повноцінна відпустка, вихідні з рідними чи повернення додому – причин для поїздок може бути безліч. Але кожну людину, яка подорожує, об’єднує одне – бажання доїхати швидко, комфортно та безпечно, а в ідеалі ще й за вигідною ціною. Що ж, тоді вам до нас.

Поїздки з KLR Bus – це…

Зручний сервіс

Більше не потрібно їхати на вокзал, стояти в довжелезній черзі та сподіватись на прихильність долі, що є квитки на потрібний напрямок та зручний для вас час. З KLR пошук найвигіднішого квитка займе всього кілька хвилин: обрали маршрут, оплатили онлайн і все, квиток у вас.

Безпечна мандрівка

KLR Bus співпрацює з європейськими перевізниками та гарантує технічну справність автобусів, комфортабельність подорожі та своєчасність прибуття рейсів.

Комфортна подорож

Автобусні поїздки вирізняються з поміж інших варіантів комфортом. Вдосталь простору для ніг, м’які сидіння, зручний столик, підсвітка та гарний вид з вікна роблять навіть довгу поїздку швидкою та приємною.

Цілодобова підтримка

Наш сервіс працює цілодобово та підтримується усіма гаджетами. Ми завжди радо допоможемо вам вирішити будь-які ваші питання.

Вигідні пропозиції

Серед наших демократичних цін безліч акційних пропозицій. Ми робимо все, щоб можливість подорожувати та відкривати для себе світ була доступна кожному.

Карта покриття

Прямуєте до родичів чи збираєтесь на курорт, хочете повернутися додому чи відвідати нову країну? Куди вам потрібно? Чехія, Литва, Німеччина, Італія, Австрія чи може Балкани – з нами ви доїдете будь-куди. Більше того це буде швидко, зручно та вигідно.

Наш сервіс існує вже понад 10 років. За цей час ми відкрили більше 50 напрямків по всій Європі, щоб могти забезпечити потреби кожного. Для цього ми постійно розширюємо свою карту покриття. Тисячі людей щодня з нашою допомогою добираються туди, куди їм потрібно і тоді, коли їм це потрібно. Під час підготовки до поїздки ми обіцяємо вам зручний сервіс та цілодобову підтримку, а протягом самої поїздки – комфорт та безпеку. Хіба ж це не ідеальне поєднання для ідеального початку відпустки чи поїздки?

Footer BG