Фонове зображення пошуку квитків

Автобус Долина - Нова Загора

Купити квиток на автобус Долина - Нова Загора. Вигідні ціни на автобусні квитки.
Комфортабельні автобуси. Цілодобова підтримка.

Шукайте квитки на улюблені маршрути та замовляйте їх онлайн швидко та безпечно

EEEE, DD.MM.YY
Завтра
Післязавтра
Завтра
Післязавтра

На цій сторінці

Всього автобусних рейсів

1 доступний рейс

Кількість перевізників

1 компанія на маршруті

Графік виїздів

з 10:00 до 10:00

Вартість квитка

від 3 500 ₴ до 3 500 ₴

Час у дорозі

від 17 год 30 хв до 17 год 30 хв

Відстань між містами

Долина – Нова Загора: 1037.8 км

Країни, через які прямує автобус

Україна, Румунія, Болгарія

Найраніше прибуття до м.Нова Загора

03:30

Останнє прибуття до м.Нова Загора

03:30

Найдешевший
  • 10:00

    пт, 25.09.26

    Долина

  • 03:30

    сб, 26.09.26

    Нова Загора

Перевізник:

ВК Тур (ФОП Кірдей І.М.)

3 500 ₴

Перевізник:

ВК Тур (ФОП Кірдей І.М.)
Найшвидший
  • 10:00

    пт, 25.09.26

    Долина

  • 03:30

    сб, 26.09.26

    Нова Загора

Перевізник:

ВК Тур (ФОП Кірдей І.М.)

3 500 ₴

Перевізник:

ВК Тур (ФОП Кірдей І.М.)
Раннє прибуття
  • 10:00

    пт, 25.09.26

    Долина

  • 03:30

    сб, 26.09.26

    Нова Загора

Перевізник:

ВК Тур (ФОП Кірдей І.М.)

3 500 ₴

Перевізник:

ВК Тур (ФОП Кірдей І.М.)
Останній виїзд
  • 10:00

    пт, 25.09.26

    Долина

  • 03:30

    сб, 26.09.26

    Нова Загора

Перевізник:

ВК Тур (ФОП Кірдей І.М.)

3 500 ₴

Перевізник:

ВК Тур (ФОП Кірдей І.М.)

Автобусні зупинки у м.Долина:

вул. Антоновича, 54

Долина

Україна

вул. Богдана Хмельницького, 25в

Долина

Україна

вул. Привокзальна, 1

Долина

Україна

вул. Б. Хмельницького, 1

Долина

Україна

Питання - Відповіді

Автобус за маршрутом Долина – Нова Загора відправляється з АЗС "OKKO". Ви можете переглянути цю адресу на мапі Google Maps. Зверніть увагу: точна інформація щодо місця відправки зазначається у квитку.

Автобус прибуває до «Автогара Нова Загора». Перегляньте локацію на Google Maps. Точне місце прибуття для обраного рейсу буде вказане у квитку.

Для дітей до 10 років, пенсіонерів та військових діють знижки від 10 до 20%. Скористатися ними можна на сторінці купівлі квитка. Також діє програма лояльності, яка дозволяє отримати кешбек до 10%. А ще більше зекономити (аж до 50%) допоможе послуга «Раннього бронювання».

Щоб замовити квиток, скористайтеся формою пошуку на сайті або у мобільному застосунку KLR Bus. Під час бронювання квитків є опція вибрати бажане місце в автобусі для більш комфортної подорожі.

За день до поїздки ми надішлемо SMS із номером вашого автобуса, а за 2 години до відправлення ви зможете відстежувати його рух у мобільному застосунку. У випадку пересадки номер автобуса та платформу повідомить водій.

Ні, не потрібно. Достатньо показати ваш квиток на екрані смартфона чи планшета. Квитки на рейси наших партнерів теж можна не друкувати. Знайти свій електронний квиток ви зможете на електронній пошті та в особистому кабінеті на сайті або у застосунку.

Ви можете взяти з собою дві валізи, кожна вагою до 20 кг та розміром до 90x60x40 см. Додатково дозволяється одна одиниця ручної поклажі вагою до 5 кг. Детальніше в правилах та умовах.

Так, ви можете подорожувати з домашніми тваринами. Залежно від ваги вашої тварини, є певні правила перевезення. Для комфортної подорожі просимо використовувати переноску з твердим дном і підготувати необхідні документи для перетину кордону. Для перевезення тварини потрібно придбати квиток за повною вартістю з наданням окремого місця.

Так, ви можете замовити страхування на закордонні рейси у нашому кол-центрі за номером +380 (68) 770-60-30.

Ви можете перенести дату поїздки не більше двох разів. Для цього зверніться, будь ласка, до нашої служби підтримки. Також можливо повністю змінити маршрут, доплативши різницю до повної вартості нового квитка. Більше деталей в правилах та умовах.

Щоб швидко та безперешкодно повернути кошти за квиток, вам необхідно надіслати запит на електронну пошту info@klr.com.ua. У листі обов'язково вкажіть наступну інформацію:

  • ПІБ пасажира;
  • номер квитка або номер замовлення;
  • дату поїздки;
  • назву рейсу (звідки і куди).

Після цього ви отримаєте шаблон заяви на повернення. Зверніть увагу, процес повернення коштів може тривати до 10 банківських днів.

У разі запізнення одразу зателефонуйте до нашого кол-центру, де вам нададуть усю необхідну інформацію.

Як доїхати з м. Долина до м. Нова Загора

Потрібно дістатися до м. Нова Загора без нервів, метушні та набряків? Купити квиток на автобус Долина – Нова Загора від перевізника KLR Bus – це оптимальне рішення з акцентом на безпеку та комфорт. Для більшої зручності ви можете обрати місце в автобусі або скористатися послугою «Подорожуй без сусіда». Придбаний квиток надійде в електронному вигляді на ваш email, також він завжди доступний в особистому кабінеті на сайті або мобільному застосунку. За дві години до відправлення мобільний застосунок дозволить відслідковувати автобус у режимі реального часу, завдяки чому ви швидко знайдете місце посадки. Онлайн-трекінг для нас – це також інструмент контролю, щоб автобусні перевезення завжди виконувалися вчасно. Радимо встановити застосунок KLR Bus для Android та iOS заздалегідь. Будь ласка, приїжджайте на місце посадки мінімум за 30 хвилин. Про багаж не хвилюйтеся: водії допомагають його завантажувати. Для посадки на рейс Долина – Нова Загора вам знадобляться:
  • квиток (покажіть його на екрані смартфона або планшета);
  • паспорт, а для дітей – свідоцтво про народження;
  • документ, що підтверджує право на пільги (якщо такі знижки були застосовані).

Автобус Долина – Нова Загора: розклад руху

Рейс із м. Долина до м. Нова Загора вирушає 1 раз протягом доби. Найперше відправлення о 10:00, останній рейс – о 10:00. Найраніший час прибуття до м. Нова Загора припадає на 03:30, найпізніший – на 03:30. Деталізований розклад автобусів Долина – Нова Загора для всіх доступних перевізників і ціни на конкретні дати ви побачите через форму пошуку.

Ціна автобуса Долина – Нова Загора та від чого вона залежить

Вартість поїздки на автобусному рейсі Долина – Нова Загора стартує від 3 500 ₴. Фінальна сума формується з урахуванням кількох змінних:
  • Попит у певний період – у високий сезон і на свята квитки традиційно дорожчі.
  • Дата купівлі – чим раніше, тим суттєвіша економія. Бронювання за 30–39 днів до відправлення дає знижку 30%, за 40–49 днів – 40%, за 50 днів і більше – 50%.
Кілька порад, як платити менше:
  • 1️⃣ Плануйте дорогу завчасно, особливо влітку;
  • 2️⃣ Відкрийте календар цін – він показує вартість квитків на найближчі місяці й допомагає швидко знайти найвигідніший день;
  • 3️⃣ Підпишіться на email-розсилку та одразу отримайте -5% на першу поїздку. У листах ми регулярно надсилаємо промокоди й знижки;
  • 4️⃣ Зареєструйтеся в програмі лояльності – на бонусний баланс миттєво нарахується 100 грн;
  • 5️⃣ Скористайтеся пільгами під час замовлення квитка (для дітей до 10 років, пенсіонерів та військових).
Завчасно купити білет на автобус онлайн – це впевненість, що ви виїдете у потрібну дату й не переплатите.

Наші автобуси і зупинки на маршруті

KLR Bus як перевізник Долина – Нова Загора інвестує в оновлення автопарку щороку. У підсумку маршрут обслуговують сучасні рейсові автобуси Van Hool, Beulas Jewel, Neoplan, Setra, обладнані всім, що потрібно для тривалої поїздки:
  1. XXL-крісла з кроком 80 см між рядами – достатньо простору, щоб витягнути ноги й відкинути спинку назад;
  2. Starlink на борту, який забезпечує стабільне і швидке з’єднання;
  3. Розетки на 230V і USB-порти біля кожного крісла;
  4. Працюючі туалети та продумане кондиціонування салону;
  5. Дрібниці, які приємно мати під рукою: безкоштовні напої, а на запит – ще й дитячі крісла або переноска для тваринки.
Для пасажирів з невеликих міст організовано трансфер до наших ключових терміналів – у Львові й Хмельницькому. Саме звідти стартують міжнародні напрямки. Інтервал між зупинками в середньому 2–3 години – точна кількість зупинок залежить від населених пунктів на шляху, повний перелік є на мапі вище. Графік автобусів складено з урахуванням норм праці та відпочинку водіїв, які діють у транзитних країнах: перерва обов’язкова щонайменше кожні 4,5 години безперервного керування. Місцями зупинок виступають облаштовані паркінги, автовокзали чи АЗС. Як правило, там знайдеться все необхідне – туалети, магазини, а також заклади швидкого харчування на зразок McDonald’s. Розклад рейсів побудований таким чином, щоб після прибуття пасажири отримували швидкий трансфер до основних вокзалів у м. Нова Загора.

Час у дорозі автобуса Долина – Нова Загора

Час у дорозі складає 17 годин 30 хвилин. Відстань між м. Долина та м. Нова Загора дорівнює близько 1037.8 км.

Перетин кордону: документи та особливості процедури

Документи для перетину кордону наступні:
  • біометричний закордонний паспорт (із чипом), дійсний щонайменше 3 місяці після завершення поїздки;
  • медичну страховку (можна оформити через контакт-центр KLR);
  • підтвердження мети поїздки: бронювання житла, запрошення або зворотний квиток;
  • для дітей до 16 років – закордонний паспорт і свідоцтво про народження. У період воєнного стану згода другого з батьків може не вимагатися, проте остаточні вимоги визначаються прикордонною службою – ми все-таки радимо мати такий документ. Перед поїздкою перевіряйте актуальні правила;
  • військово-обліковий документ (у паперовій формі або в застосунку «Резерв+») з актуальними даними, у тому числі для чоловіків віком 18–22 років.
Для оформлення медичної страховки потрібні такі документи:
  • Перша сторінка закордонного паспорта. Якщо документи в «Дії», необхідно надати скріншоти розгорнутого паспорта.
  • Ідентифікаційний код (обов’язково для дорослих, дітям не потрібен). Якщо немає коду, тоді підготуйте першу та другу сторінки українського паспорта, сторінку з відмовою від ІПН, фото ID-картки з обох сторін.
Під час проходження митного контролю зазвичай працюють двоє водіїв. Один із них подає митникам документи на автобус і всю необхідну дозвільну документацію, тоді як інший координує пасажирів: озвучує вказівки прикордонників і повідомляє, які документи потрібно підготувати. За його вказівкою або вказівкою прикордонників пасажири можуть виходити з автобуса для проходження паспортного контролю. У разі виникнення складнощів на митниці водії підкажуть, як краще вирішити проблему.
Сучасні автобуси зі Starlink, клімат-контролем і напоями роблять поїздку легкою, а іноді і зовсім непомітною :) Тож краще не зволікати, а вже забронювати квитки. Якщо ви ще не визначилися з датою, скористайтеся резервацією – послуга дозволяє придбати білет пізніше, спершу зафіксувавши за собою місце без оплати. Зверніть увагу: якщо інший пасажир оплатить це місце раніше, талон бронювання буде анульовано. ✅ Перевізник KLR Bus поєднує безпеку, комфорт, продуманий розклад руху і доступні ціни в одному рішенні. Заходьте на сайт або у мобільний застосунок – купити квиток на автобус Долина – Нова Загора можна за пару хвилин, а далі залишається тільки подорожувати без турбот!

Ознайомтесь з найпопулярнішими маршрутами

Автобуси з м. Долина


CполученняКількість рейсівМін. ціна
Долина - Берлін1969
від 2 009 ₴
Долина - Бонн1346
від 2 646 ₴
Долина - Кельн1346
від 2 499 ₴
Долина - Ганновер1346
від 2 499 ₴
Долина - Магдебург1346
від 2 499 ₴
Долина - Дортмунд1346
від 2 499 ₴
Долина - Дюссельдорф1346
від 2 499 ₴
Долина - Білефельд1346
від 2 499 ₴
Долина - Ессен1346
від 2 499 ₴
Долина - Франкфурт-на-одере1345
від 2 499 ₴
Долина - Прага1195
від 1 875 ₴
Долина - Франкфурт1151
від 2 646 ₴
Долина - Дармштадт1151
від 2 646 ₴
Долина - Кайзерслаутерн1082
від 2 646 ₴
Долина - Єна1082
від 2 254 ₴

Автобуси до м. Долина


CполученняКількість рейсівМін. ціна
Франкфурт - Долина3592
від 3 234 ₴
Берлін - Долина3424
від 2 695 ₴
Кельн - Долина2046
від 3 234 ₴
Бонн - Долина2046
від 3 234 ₴
Магдебург - Долина2046
від 2 989 ₴
Білефельд - Долина2046
від 2 989 ₴
Дюссельдорф - Долина2046
від 3 234 ₴
Ганновер - Долина2046
від 2 989 ₴
Дортмунд - Долина2046
від 3 234 ₴
Ессен - Долина2046
від 3 234 ₴
Нюрнберг - Долина1940
від 2 989 ₴
Штутгарт - Долина1940
від 3 234 ₴
Краків - Долина1927
від 2 200 ₴
Ульм - Долина1812
від 3 234 ₴
Аугсбург - Долина1812
від 3 234 ₴

Автобуси з м. Нова Загора


CполученняКількість рейсівМін. ціна
Нова Загора - Вінниця58
від 3 500 ₴
Нова Загора - Бердичів58
від 3 500 ₴
Нова Загора - Стоянка58
від 3 500 ₴
Нова Загора - Летичів58
від 3 500 ₴
Нова Загора - Літин58
від 3 500 ₴
Нова Загора - Хмельницький58
від 3 500 ₴
Нова Загора - Дунаївці58
від 3 500 ₴
Нова Загора - Коростишів58
від 3 500 ₴
Нова Загора - Чернівці58
від 3 500 ₴
Нова Загора - Хотин58
від 3 500 ₴
Нова Загора - Київ58
від 3 500 ₴
Нова Загора - Кам’янець-Подільський58
від 3 500 ₴
Нова Загора - Ярмолинці58
від 3 500 ₴
Нова Загора - Житомир58
від 3 500 ₴
Нова Загора - Калинівка58
від 3 500 ₴

Автобуси до м. Нова Загора


CполученняКількість рейсівМін. ціна
Київ - Нова Загора114
від 3 500 ₴
Вінниця - Нова Загора57
від 3 500 ₴
Летичів - Нова Загора57
від 3 500 ₴
Болехів - Нова Загора57
від 3 500 ₴
Креховичі - Нова Загора57
від 3 500 ₴
Бердичів - Нова Загора57
від 3 500 ₴
Кам’янець-Подільський - Нова Загора57
від 3 500 ₴
Львів - Нова Загора57
від 3 500 ₴
Житомир - Нова Загора57
від 3 500 ₴
Івано-Франківськ - Нова Загора57
від 3 500 ₴
Снятин - Нова Загора57
від 3 500 ₴
Хотин - Нова Загора57
від 3 500 ₴
Моршин - Нова Загора57
від 3 500 ₴
Літин - Нова Загора57
від 3 500 ₴
Коростишів - Нова Загора57
від 3 500 ₴