Квитки на автобус
Хмельницький - Нюрнберг

Дешеві квитки на автобус Хмельницький – Нюрнберг ви знайдете серед пропозицій перевізника KLR Bus. З нами ви дістанетесь німецького містечка швидко й без проблем. Варто тільки придбати квитки онлайн на klr.com.ua та своєчасно прибути на місце відправлення. Мандрівки Європою можуть бути комфортними.

Купівля квитка онлайн: переваги

Ви можете придбати автобусні квитки Хмельницький – Нюрнберг онлайн, не виходячи з дому. Так ви можете обійтися без черг, що зазвичай збираються біля каси автовокзалів. Чому купівля автобусних квитків через інтернет зручна:

  • ви одразу бачите доступні рейси;
  • пошук квитків триває до хвилини;
  • оплатити квиток онлайн можна з карти чи онлайн-гаманця;
  • доступне бронювання з наступною оплатою.

Сплативши квиток на сайті, ви отримуєте автобусний ваучер. На більшості маршрутів його не треба друкувати – достатньо показати на телефоні.

Чому на автобусі вигідніше їхати?

Замовити квитки на автобус Хмельницький – Нюрнберг варто, якщо ви любите економити й не шкодити при цьому своєму комфорту. Мандрівка автобусом коштує менше, ніж потягом чи літаком. Тут є м’які крісла, багато місця для ніг, туалет, розетки на 220 В, кава та чай, Wi-Fi тощо. Ви можете зекономити на пересадках. Іншим транспортом прямих рейсів немає. Дорогою ще й насолоджуватиметеся мальовничими пейзажами декількох країн.

Скільки їхати з Хмельницького до Нюрнбергу?

Тривалість поїздки з Хмельницького до німецького Нюрнбергу складає одну добу. Час відправлення й прибуття вказано на сайті за місцевим часом.

Особливості та переваги замовлення квитків на klr.com.ua

Купити автобусні квитки з Хмельницького в Нюрнберг на сайті klr.com.ua можна за декілька клаців. Переваги замовляти тут: є додаткові позначки на маршрутах, як-от «електронний квиток» чи «туалет»; багато інформації про сам маршрут, багаж і умови перетину кордону – натисніть «Деталі» для цього; є знижки та вигідні пропозиції у ціні, чого немає у касах. Замовити квитки на автобус можна за спеціальними фільтрами. Знайдіть серед усіх маршрутів той, що задовольнятиме вас за ціною та часом.

Автостанції відправлення й прибуття

Посадка на автобус у Хмельницькому відбувається на автовокзалі «Центральний №1». Знаходиться він за адресою Вінницьке шосе, 23. Тут є камера схову й туалет всередині. Неподалік є готель і торговий центр із фудкортом.

У Нюрнбергу автобус приїжджає на центральну автостанцію за адресою Willy-Brandt-Platz, 8. Є платний туалет. Це центральна частина міста, тут є купа транспортних зупинок, готелів, кафе і ресторанів з безоплатним Wi-Fi. Поруч знаходяться і пам’ятки: музеї, собори, парки.

Скасування рейсу й повернення квитка

У випадку скасування автобуса перевізник повертає вам усі гроші. Якщо ж ви самі хочете повернути квиток, то зробити це можете не менше як за годину до відправлення. Якщо повертаєте за годину, то отримуєте 15% від вартості квитка, за 12 годин – 50%, за 24 години – 75%, за два дні – 85%.

Гарні спогади про поїздку до Німеччини можливі тоді, коли ви гарно дістались місця прибуття. Перевізник KLR Bus допомагає вам у цьому. Зручні крісла, продуманий сервіс – головні переваги. Усі непередбачувані питання ви можете обговорити з працівниками центру підтримки.

Footer BG