Квитки на автобус
Хмельницький - Берлін

Підготовка до поїздки починається з пошуку квитків. Але які квитки краще шукати: на автобус, на літак, чи на потяг? Де їх краще купити? Та як знайти найвигіднішу пропозицію?

Безперечно, кожен може обирати на свій смак, та якщо ви не можете обрати, то ми радимо обдумати такий варіант, як придбати квиток на автобус Хмельницький – Берлін через інтернет. Чому саме так?

По-перше, автобуси – це комфортний та швидкий вид транспорту, що при цьому є відносно не дорогим.

По-друге, коли ви купуєте квиток на сайті ви вже економите свій час та нерви, тому що робите це без черг до каси автовокзалу. А якщо ви вирішите купити квиток на автобус Хмельницький – Берлін на нашому сайті, то зможете ще й зекономити свої кошти, обравши автобусний ваучер за найбільш вигідною ціною.

Для цього ви маєте ввести в пошук потрібний напрямок та дату і сайт покаже вам всі доступні рейси. Далі ви можете просто відсортувати різні пропозиції перевізників за тією ознакою, що вас цікавить:

  • Якщо у вас в пріоритеті саме ціна квитка на рейс Хмельницький – Берлін, то відсортуйте за вартістю.

  • Якщо для вас найважливіше – зменшити кількість часу в дорозі, тоді відсортуйте за тривалістю поїздки.

  • Якщо вам важливо виїхати якомога раніше, відсортуйте за часом відправлення.

По-третє, ваше бронювання на рейс Хмельницький – Берлін з нами в безпеці. Ви можете не хвилюватись, що пропустите автобус, чи якісь зміни в його розкладі. Наша цілодобова служба підтримки завжди попередить вас завчасно про затримки, чи скасування рейсу, а також відповість на всі ваші питання.

Автостанція, з якої відправляється автобус: Автовокзал "Центральний №1", Вінницьке шосе, 23

Всередині цього автовокзалу є кафетерій та зала очікувань з безкоштовним Wi-Fi. Є платний туалет, але немає камер схову. Поруч, в пішому доступі, ви зможете знайти ресторан та кілька фастфудів, мінімаркет та готель, аптеку, а також АЗС.

Автобусна станція, на яку прибуває автобус: ZOB Masurenalle, 4-6

Всередині цього автовокзалу є платний туалет, камери схову та зала очікувань з розетками та Wi-Fi, щоправда, вона не цілодобова, а працює з 6 до 22 години. Поруч, у пішому доступі, є готель, кілька ресторанчиків та фастфудів, а також АЗС.

Скільки триває поїздка?

Враховуючи відстань до Берліну, тривалість поїздки від 21 до 22 годин.

Якщо поїздка скасувалась?

Не панікуйте, якщо поїздку скасував перевізник, то вас завчасно попередять і повернуть повністю вашу оплату. Якщо ж це зробили ви, то сума повернення залежить від часу, що залишився до відправлення. Умови повернення оплати за квиток є в інформації про рейс, або ж ви можете її дізнатись зателефонувавши у нашу службу підтримки, яка допоможе вам все вирішити.

Footer BG