Квитки на автобус
Львів - Краків

Планування поїздки потрібно починати з вибору транспорту. Звісно ж, кожен з них має переваги та недоліки, але все ж гарним рішенням буде придбати саме квитки на автобус. Адже не дивлячись на відносно дешеву ціну автобусна поїздка є комфортною та доволі швидкою.

А бронювати квитки радимо онлайн на нашому сайті. Чому?

  • Відсутність черг до каси.
  • Зручний пошук.
  • Потрібно лише ввести напрямок та дату і сайт відобразить усі доступні пропозиції різних перевізників.
  • Можливість порівняти.
  • Пропозиції можна відсортувати за часом відправлення, за тривалістю та за вартістю: від найдешевших чи від найдорожчих. Вся можлива інформація про рейс буде перед вами, лишиться тільки обрати оптимальний варіант.
  • Оформлення квитків та оплата відбувається за лічені хвилини. Потрібно лише оплатити квиток онлайн і автобусні квитки Львів – Краків одразу прийдуть вам на пошту.
  • Цілодобова служба підтримки. Яка допоможе вам з будь-якими питаннями, що пов’язані з поїздкою і попередить, якщо перевізник її скасує.

Якщо поїздка скасувалась

Ви отримаєте повідомлення від нашої служби підтримки і вам повернуть кошти, що були витраченні на бронювання місця на автобус Львів – Краків. Якщо поїздку скасували ви, то сума повернення залежить від часу до відправлення. Дізнатись це можна на нашому сайті в деталях про рейс або ж зателефонувавши до нашої служби підтримки.

Автостанції Львову, з яких відправляється автобус

Автовокзал “Центральний Львів” Вул. Стрийська 109

Автовокзал має все необхідне: зал очікування, туалет, камери схову, банкомат, кафетерій, пункт обміну валют та навіть готель. Велика будівля автовокзалу незвичної форми привертає увагу тож знайти її буде легко. Автовокзал розташований між центром міста та Кільцевою дорогою. Поруч парк Архангела Михаїла та заправка, що можуть стати для вас чудовими орієнтирами.

Автостанція №8 Площа Двірцева 1

Будівля автовокзалу хоч і невелика, але за рахунок яскравого фасаду знайти її легко. В ній є гарно облаштована зала для очікувань з камерами схову, Wi-Fi та розетки, щоб підзарядити свої пристрої. Поблизу є кафетерій та залізничний вокзал, в якому ви зможете знайти туалет, якого на самій автостанції немає. Також цей залізничний вокзал стане чудовим орієнтиром у процесі пошуку автостанції.

Автобусні станції Кракова, на які прибуває автобус

Dworzec Autobusowy Ul. Bosacka, 18 На самій автостанції зі зручностей лише платний туалет, але поруч є ТЦ, готелі, фастфуди, парк і найголовніше: вона розташована на східній стороні за центральним вокзалом Кракова.

Сам вокзал має всі зручності, яких потребують мандрівники: зали очікувань та камери схову, а у підземному переході, що сполучає автостанцію та автовокзал знаходиться безліч магазинчиків та кафетеріїв, банкоматів та пунктів обміну.

Airport im. Jana Pawła II Ul. Kapitana Mieczysława Medweckiego, 1

Цей аеропорт не дуже гарно облаштований для зручних подорожей: платні туалети є, але їх мало, як і місць для сидіння, а камери схову взагалі відсутні. Проте є зона Duty-Free, зали очікувань з розетками та Wi-Fi, магазини, аптеки та кафетерії. Завдяки зручній транспортній розв’язці, з аеропорту легко дістатися до центру міста на громадському транспорті.

Footer BG