Фонове зображення пошуку квитків

Автобус Недригайлів - Високе Мито

Купити квиток на автобус Недригайлів - Високе Мито. Вигідні ціни на автобусні квитки.
Комфортабельні автобуси. Цілодобова підтримка.

Шукайте квитки на улюблені маршрути та замовляйте їх онлайн швидко та безпечно

EEEE, DD.MM.YY
Завтра
Післязавтра
Завтра
Післязавтра

На цій сторінці

Всього автобусних рейсів

1 доступний рейс

Кількість перевізників

1 компанія на маршруті

Графік виїздів

з 07:50 до 07:50

Вартість квитка

від 4 463 ₴ до 4 463 ₴

Час у дорозі

від 34 год 25 хв до 34 год 25 хв

Відстань між містами

Недригайлів – Високе Мито: 1924.4 км

Країни, через які прямує автобус

Україна, Польща, Чехiя

Найраніше прибуття до м.Високе Мито

17:15

Останнє прибуття до м.Високе Мито

17:15

Найдешевший
  • 07:50

    сб, 12.09.26

    Недригайлів

  • 17:15

    нд, 13.09.26

    Високе Мито

Перевізник:

ТОВ «ЛЮКС-РЕЙЗЕН БІС»

4 463 ₴

Перевізник:

ТОВ «ЛЮКС-РЕЙЗЕН БІС»
Найшвидший
  • 07:50

    сб, 12.09.26

    Недригайлів

  • 17:15

    нд, 13.09.26

    Високе Мито

Перевізник:

ТОВ «ЛЮКС-РЕЙЗЕН БІС»

4 463 ₴

Перевізник:

ТОВ «ЛЮКС-РЕЙЗЕН БІС»
Раннє прибуття
  • 07:50

    сб, 12.09.26

    Недригайлів

  • 17:15

    нд, 13.09.26

    Високе Мито

Перевізник:

ТОВ «ЛЮКС-РЕЙЗЕН БІС»

4 463 ₴

Перевізник:

ТОВ «ЛЮКС-РЕЙЗЕН БІС»
Останній виїзд
  • 07:50

    сб, 12.09.26

    Недригайлів

  • 17:15

    нд, 13.09.26

    Високе Мито

Перевізник:

ТОВ «ЛЮКС-РЕЙЗЕН БІС»

4 463 ₴

Перевізник:

ТОВ «ЛЮКС-РЕЙЗЕН БІС»

Автобусні зупинки у м.Недригайлів:

вул. Незалежності, 10а

Недригайлів

Україна

Щебетунів вул. 8

Недригайлів

Україна

Питання - Відповіді

Автобус за маршрутом Недригайлів – Високе Мито відправляється з Автобусна зупинка. Ви можете переглянути цю адресу на мапі Google Maps. Зверніть увагу: точна інформація щодо місця відправки зазначається у квитку.

Автобус прибуває до АЗС "ORLEN". Перегляньте локацію на Google Maps. Точне місце прибуття для обраного рейсу буде вказане у квитку.

Для дітей до 10 років, пенсіонерів та військових діють знижки від 10 до 20%. Скористатися ними можна на сторінці купівлі квитка. Також діє програма лояльності, яка дозволяє отримати кешбек до 10%. А ще більше зекономити (аж до 50%) допоможе послуга «Раннього бронювання».

Щоб замовити квиток, скористайтеся формою пошуку на сайті або у мобільному застосунку KLR Bus. Під час бронювання квитків є опція вибрати бажане місце в автобусі для більш комфортної подорожі.

За день до поїздки ми надішлемо SMS із номером вашого автобуса, а за 2 години до відправлення ви зможете відстежувати його рух у мобільному застосунку. У випадку пересадки номер автобуса та платформу повідомить водій.

Ні, не потрібно. Достатньо показати ваш квиток на екрані смартфона чи планшета. Квитки на рейси наших партнерів теж можна не друкувати. Знайти свій електронний квиток ви зможете на електронній пошті та в особистому кабінеті на сайті або у застосунку.

Ви можете взяти з собою дві валізи, кожна вагою до 20 кг та розміром до 90x60x40 см. Додатково дозволяється одна одиниця ручної поклажі вагою до 5 кг. Детальніше в правилах та умовах.

Так, ви можете подорожувати з домашніми тваринами. Залежно від ваги вашої тварини, є певні правила перевезення. Для комфортної подорожі просимо використовувати переноску з твердим дном і підготувати необхідні документи для перетину кордону. Для перевезення тварини потрібно придбати квиток за повною вартістю з наданням окремого місця.

Так, ви можете замовити страхування на закордонні рейси у нашому кол-центрі за номером +380 (68) 770-60-30.

Ви можете перенести дату поїздки не більше двох разів. Для цього зверніться, будь ласка, до нашої служби підтримки. Також можливо повністю змінити маршрут, доплативши різницю до повної вартості нового квитка. Більше деталей в правилах та умовах.

Щоб швидко та безперешкодно повернути кошти за квиток, вам необхідно надіслати запит на електронну пошту info@klr.com.ua. У листі обов'язково вкажіть наступну інформацію:

  • ПІБ пасажира;
  • номер квитка або номер замовлення;
  • дату поїздки;
  • назву рейсу (звідки і куди).

Після цього ви отримаєте шаблон заяви на повернення. Зверніть увагу, процес повернення коштів може тривати до 10 банківських днів.

У разі запізнення одразу зателефонуйте до нашого кол-центру, де вам нададуть усю необхідну інформацію.

Як доїхати з Недригайлів до Високе Мито

Коли плануєш далеку дорогу, хочеться, щоб усе пройшло без нервів і зайвої метушні. У такому випадку найбільш логічний варіант – купити квиток на автобус Недригайлів – Високе Мито від KLR Bus, бо для нас це не просто перевезення пасажирів між містами України та Європи, а ціла система турботи, де ваша безпека та спокій є головним орієнтиром на кожному кілометрі. Сучасні поїздки автобусом давно перестали асоціюватися з втомою. Навпаки, це та сама рідкісна можливість нарешті приділити час собі: розібрати пошту, глянути нову серію серіалу або просто заснути під тиху музику. За погоду всередині відповідає клімат-контроль, тож ви не відчуєте ні літньої спеки, ні зимового холоду. Якщо з вами їдуть діти – ми підготуємо спеціальні крісла, бо дитячий комфорт для нас не обговорюється. І, звісно, не забувайте про своїх котів чи собак: ми створили всі умови, щоб ви подорожували разом.

Автобус Недригайлів – Високе Мито: ціна квитка

Вартість квитка на автобусний рейс Недригайлів – Високе Мито складає від 4 675 ₴. Ціна білету може змінюватися залежно від кількох факторів, таких як:
  • Попит на рейс в певний період (високий сезон, свята).
  • Час купівлі – квитки, придбані заздалегідь, коштують значно дешевше. При купівлі за 30-39 днів до дати відправлення ви зекономите 30%, за 40-49 днів – 40%, а за 50 і більше днів – аж 50%!
Щоб отримати найкращі ціни, рекомендуємо купити квиток заздалегідь, особливо якщо ви плануєте подорож в святкові дні або влітку.

Розклад руху рейсового автобуса Недригайлів – Високе Мито

Автобус з Недригайлів до Високе Мито вирушає о 04:50. Оскільки на цьому маршруті може бути декілька рейсів від різних перевізників, будь ласка, скористайтеся формою пошуку, щоб побачити більше деталей щодо розкладу та вартості. Маршрут автобусів ретельно спланований, щоб мінімізувати час у дорозі. Але не хвилюйтеся, короткі зупинки передбачені. Щоб гарантовано отримати квиток на бажану дату та місце (наприклад, на другому поверсі автобуса з панорамними вікнами), радимо придбати квиток онлайн заздалегідь та готуватися до поїздки без зайвих хвилювань.

Трансфер Недригайлів – Високе Мито: час в дорозі

На кожен рейс Недригайлів – Високе Мито виходять сучасні автобуси з повним набором зручностей:
  • - крісла, в яких хочеться сидіти – багато місця для ніг і можливість відкинутися назад;
  • - Starlink на борту – стабільний і швидкий інтернет, який не зникає посеред поля;
  • - енергія для гаджетів – розетки 220V та USB-порти біля кожного сидіння;
  • - гігієна та клімат – справні туалети та розумна система кондиціонування;
  • - приємні дрібниці – гаряча кава чи чай, щоб дорога здавалася коротшою.
Якщо ви ще вагаєтесь щодо дати, просто скористайтеся функцією резервації. Це дозволяє забронювати квитки на автобус без негайної оплати та зафіксувати за собою вигідну ціну. Обирайте перевірених перевізників Недригайлів – Високе Мито та подорожуйте з KLR Bus із задоволенням.

Відстань між містами Недригайлів – Високе Мито

Відстань між Недригайлів та Високе Мито складає близько 1924.4 км. Подорож дасть можливість побачити мальовничі краєвиди як нашої неньки, так і європейських країн. ✅ KLR Bus пропонує вам комфортні автобуси, зручний графік та доступні ціни для поїздок по Україні та до Європи, особливо коли обираєте раннє бронювання. Купуйте квитки онлайн та подорожуйте без турбот!

Ознайомтесь з найпопулярнішими маршрутами

Автобуси з м. Недригайлів


CполученняКількість рейсівМін. ціна
Недригайлів - Київ1839
від 1 000 ₴
Недригайлів - Прага342
від 4 551 ₴
Недригайлів - Краків341
від 3 700 ₴
Недригайлів - Катовіце341
від 3 850 ₴
Недригайлів - Жешув284
від 3 350 ₴
Недригайлів - Торунь230
від 4 050 ₴
Недригайлів - Бидгощ230
від 4 150 ₴
Недригайлів - Вроцлав230
від 4 150 ₴
Недригайлів - Гданськ230
від 4 200 ₴
Недригайлів - Люблін229
від 3 100 ₴
Недригайлів - Лодзь229
від 3 800 ₴
Недригайлів - Варшава229
від 3 300 ₴
Недригайлів - Познань229
від 4 200 ₴
Недригайлів - Острава227
від 3 751 ₴
Недригайлів - Брно227
від 4 100 ₴

Автобуси до м. Недригайлів


CполученняКількість рейсівМін. ціна
Київ - Недригайлів1610
від 1 000 ₴
Варшава - Недригайлів916
від 3 410 ₴
Краків - Недригайлів910
від 3 630 ₴
Люблін - Недригайлів688
від 2 970 ₴
Бидгощ - Недригайлів458
від 4 070 ₴
Торунь - Недригайлів458
від 3 960 ₴
Гданськ - Недригайлів458
від 4 070 ₴
Лодзь - Недригайлів458
від 3 630 ₴
Вроцлав - Недригайлів456
від 4 070 ₴
Прага - Недригайлів456
від 4 350 ₴
Познань - Недригайлів454
від 4 070 ₴
Катовіце - Недригайлів452
від 3 740 ₴
Жешув - Недригайлів342
від 3 300 ₴
Тарнув - Недригайлів230
від 3 410 ₴
Глівіце - Недригайлів228
від 4 400 ₴

Автобуси з м. Високе Мито


CполученняКількість рейсівМін. ціна
Високе Мито - Львів116
від 2 550 ₴
Високе Мито - Полтава58
від 4 500 ₴
Високе Мито - Дунаївці58
від 3 250 ₴
Високе Мито - Київ58
від 3 750 ₴
Високе Мито - Чернівці58
від 3 150 ₴
Високе Мито - Хмельницький58
від 3 100 ₴
Високе Мито - Хотин58
від 3 300 ₴
Високе Мито - Броди58
від 2 800 ₴
Високе Мито - Валки58
від 4 650 ₴
Високе Мито - Кам’янець-Подільський58
від 3 200 ₴
Високе Мито - Звягель58
від 2 800 ₴
Високе Мито - Тернопіль58
від 2 850 ₴
Високе Мито - Рівне58
від 3 000 ₴
Високе Мито - Дубно58
від 2 900 ₴
Високе Мито - Івано-Франківськ58
від 2 850 ₴

Автобуси до м. Високе Мито


CполученняКількість рейсівМін. ціна
Харків - Високе Мито171
від 4 800 ₴
Львів - Високе Мито114
від 2 550 ₴
Рівне - Високе Мито113
від 3 000 ₴
Суми - Високе Мито112
від 4 500 ₴
Чернігів - Високе Мито108
від 4 050 ₴
Одеса - Високе Мито80
від 4 300 ₴
Черкаси - Високе Мито57
від 4 150 ₴
Калуш - Високе Мито57
від 2 750 ₴
Летичів - Високе Мито57
від 3 250 ₴
Звенигородка - Високе Мито57
від 3 900 ₴
Умань - Високе Мито57
від 3 750 ₴
Полтава - Високе Мито57
від 4 500 ₴
Золотоноша - Високе Мито57
від 4 050 ₴
Дніпро - Високе Мито57
від 4 800 ₴
Снятин - Високе Мито57
від 3 050 ₴