Квитки на автобус
Київ - Мюнхен

Поїздки це завжди безліч питань. Певно, єдине, що не стоїть під питанням, так це напрямок і дата, їх зазвичай визначають обставини. А от наступний крок “як туди добратись” вже визначаємо ми. Тож як буде краще літаком, потягом чи автобусом? Ми радимо зупинити свій вибір на автобусі, що за вигідною ціною пропонує комфортні умови та відносно швидку поїздку.

Обравши транспорт наступним кроком потрібно буде купити квитки Київ – Мюнхен, і наша порада — купувати їх онлайн на нашому сайті. Чому?

 • Без черг до кас автовокзалів.
 • Купівля квитка онлайн зекономить вам купу часу, сил та нервів.
 • Простий пошук квитків.
 • Потрібно лише ввести напрямок та дату і сайт відобразить всі доступні рейси.
 • Швидке сортування пропозицій перевізників.
 • Не хочете передивлятись всі запропоновані автобусні ваучери? Тоді відсортуйте їх так, як вам потрібно та обирайте той варіант, який вам підходить найбільше.
 • Якщо шукаєте дешеві квитки на автобус Київ – Мюнхен, то відсортуйте за вартістю.
 • Якщо хочете якнайшвидше добратись, тоді відсортуйте за тривалістю поїздки.
 • Якщо вам важливо виїхати якомога раніше, то відсортуйте за часом відправлення.
 • Зручна купівля автобусних квитків.

На KLR.com ви зможете за менш ніж хвилину оплатити квиток онлайн не виходячи з дому. Оплата означає бронювання місця в автобусі Київ – Мюнхен. Ви можете відкрити свої квитки на автобус одразу на сайті, також вони прийдуть вам на пошту.

 • Цілодобова служба підтримки.

Ми завжди готові прийти вам на допомогу у всіх питаннях, що стосуються поїздки.

Автостанції, з яких відправляється автобус

Автостанція “Дачна” Проспект Перемоги 142

Невеличка автостанція з мінімальними зручностями: туалетом та залою для очікування. Поблизу є супермаркет та автозаправка, які виконують роль орієнтирів та стануть в нагоді, якщо вам потрібно перекусити чи взяти води в дорогу.

АС-ЗЛВ Вул. Симона Петлюри 32

Маленька автостанція, на території якої зі зручностей ви знайдете лише туалет та літню терасу для очікування з лавками. Поблизу є Центральний Залізничний Вокзал та станція метро Вокзальна, декілька готелів, супермаркетів, ринок, ТЦ та фастфуд, що зможуть урізнобарвити час очікування.

Автобусна станція, на яку прибуває автобус

Parking Fröttmaning Alianz Arena

Це не автостанція, а всього лиш автобусна зупинка біля Альянс Арени, що безсумнівно стане чудовим орієнтиром для вас. Поруч з нею є мінімаркет, аптека, АЗС, парк, а також кафетерій з залою очікування та платним туалетом.

Скільки триває поїздка?

Враховуючи відстань до Мюнхену дорога займе від 1 дня і 10 годин до 1 дня і 11 годин.

Якщо поїздка скасувалась?

Якщо її скасував перевізник, то вас завчасно повідомлять про це і повернуть повністю вашу оплату. Якщо ви вирішили купити квитки Київ – Мюнхен, а потім передумали та скасували поїздку, то ми зможемо повернути вам лише частину ціни квитка. Орієнтовна сума повернення залежить від часу до відправлення. Цю інформацію можна дізнатись в деталях про рейс (умови повернення), або зателефонувавши у нашу службу підтримки.