Квитки на автобус
Львів - Дрезден

Подорожі до різних міст – це чудова можливість відкрити для себе щось нове або змінити життя. Подорожувати можна автомобілем, потягом, літаком, але найчастіше туристи вибирають саме автобус. Автобусні перевезення – це зручність за невелику вартість. Одним з найпопулярніших маршрутів є Львів - Дрезден, автобус від компанії KLR допоможе вам швидко та з комфортом дістатися міста в Німеччині.

Переваги купівлі квитків онлайн в порівнянні з касами автовокзалу

Купівля автобусних квитків онлайн має багато переваг перед касами автовокзалів:

  • зручність (не треба виходити з дому);

  • економія часу (без черг, та купівля триває 5-10 хвилин);

  • доступність інформації (на сайті ви знайдете найдешевші варіанти).

Замовити квитки на автобус Львів - Дрезден можна онлайн – це заощадить ваш час та фінанси.

Чому доцільно обрати поїздку автобусом з Львова в Дрезден?

Квитка на автобус ніж на поїзд або літак – це оптимальний варіант. Вартість квитків відносно невисока, а подорожувати можна з комфортом. До того ж можна милуватися краєвидами різних країн.

Автобусні перевезення мають великий попит через велику кількість переваг, а саме:

  • мобільність;

  • доступність;

  • відсутня можливість пересадок;

  • комфорт (wi-fi, зручні крісла, кондиціонер);

  • організоване перетинання кордону.

Хоча подорожі за кордон тривають майже або понад добу, але наявність послуг під час автобусних перевезень, дозволяють вам відпочити під час поїздки.

Скільки триває поїздка на автобусі Львів - Дрезден?

Якщо придбати автобусні квитки Львів - Дрезден онлайн в онлайн-касі klr.com.ua, то можна бути впевненим, що дорога не займе зайвого часу. Тривалість поїздки - від 12 до 15 годин в залежності від пропозицій перевізників, стану дороги та часу перетину кордону.

Особливості та переваги замовлення квитків на klr.com.ua

Щоб купити автобусні квитки з Львова в Дрезден на сайті klr.com.ua необхідно у спеціальних полях сайту вказати пункт відправлення та пункт призначення, а потім вибрати дату, на яку ви бажаєте здійснити бронювання. Ви побачите доступні рейси, ціни та тривалість поїздки.

Завдяки функціональним фільтрам можна відсортувати дешеві квитки на автобус Львів - Дрезден. Якщо вас більше цікавить час відправлення, то для пошуку квитків використайте відповідний фільтр.

Залишилось оплатити квиток онлайн, щоб скористатися всіма перевагами klr.com.ua. Компанія порадує вас демократичними цінами, вигідними акціями та комфортним транспортом.

Автостанції Львів-Дрезден

Автобус відправляється з міста Лева з автовокзалу "Центральний Львів" вул. Стрийська, 109.

Автовокзал розташовано між центральною частиною міста і Кільцевою дорогою. Знайти станцію дуже просто – будівля має незвичайну форму. Також поруч знаходяться автозаправка і парк Архангела Михаїла. У будівлі розташовано камери схову, зала очікувань, туалет, пункти обміну валют, банкомат, готель.

Дрезден, Busparkplatz Ammonstrase - місце призначення наших автобусів.

Автостанцію розташовано поряд з залізничною станцією Dresden Central. Будь-які зручності відсутні. Можна скористатися таксі, щоб доїхати до центра міста або готелю.

Що робити, якщо мій рейс скасували або автобус не приїхав?

У разі скасування рейсу вам буде повернено оплату за автобусний ваучер у повному обсязі. Якщо обставини змусили вас відмовитись від оплаченої поїздки, то можна здати ваучер (але не пізніше, ніж за годину до відправлення). Сума компенсації поїздки буде залежати від часу повернення квитків. Докладніше дізнатися про умови можна у розділі «Деталі».

Автобусні перевезення – це оптимальний варіант подорожі. Використання цього транспорту надає багато переваг. У нас ви зможете зручно замовити квитки на автобус та доїхати з комфортом до пункту призначення. Подорожуйте разом з KRL Bus!


Footer BG