Квитки на автобус
Хмельницький - Краків

Шукаєте дешеві квитки на автобус Хмельницький-Краків? Перевізник KLR Bus радий запропонувати хороші ціни, можливість бронювання та оплати білетів онлайн, комфортні поїздки з України до Європи за багатьма напрямками.

Чому краще купувати квитки онлайн

Щоб замовити квитки на автобус Хмельницький-Краків, зовсім не обов’язково відвідувати каси автовокзалів. Наш сайт дозволяє здійснити пошук білетів на доступні рейси у зручний для вас час та придбати їх без черг. Якщо ви порівняєте пропозиції перевізників з нашими, то з’ясуєте, що ми пропонуємо не тільки зручний сервіс, а й невисоку вартість білетів. Після бронювання чи оплати квитки на автобус буде надіслано на вашу пошту. Для посадки достатньо пред’явити водієві автобусний ваучер в електронному вигляді.

З нами купівля автобусних квитків – справа проста та швидка. Користуватися сервісом можна на нашому сайті чи через мобільний застосунок.

Переваги автобусної подорожі

Спеціалісти нашої компанії ретельно розробили кожен маршрут та приділили велику увагу логістиці, щоб, сівши в автобус з Хмельницького до Кракова, ви змогли дістатися пункту призначення якнайшвидше. Пересадки на цьому маршруті відсутні, що допоможе зекономити час. А зручні місця, розетки, клімат-контроль, туалет в автобусі та інші переваги в салоні допоможуть провести час в дорозі із задоволенням. До того ж переїзд автобусом часто дешевший за вартістю, ніж подорож поїздом і тим паче літаком.

Ще одна перевага в тому, що придбати автобусні квитки Хмельницький-Краків онлайн ви зможете у будь-який час. Не треба «виловлювати» квитки, користуватися послугами посередників, що часто необхідно для покупки квитків на поїзд.

Скільки добиратися від Хмельницького до Кракова?

Відстань між цими містами – 600 км. Тривалість поїздки за маршрутом автобуса KLR – 11-13 год (без урахування можливих затримок на кордоні). Вечірній час відправлення дозволяє не витрачати день на дорогу, а здійснити поїздку протягом ночі, вранці прибувши у кінечну точку. Тому купівля квитка у нас дозволить зекономити не тільки гроші, а й час.

Плюси замовлення квитків на klr.com.ua

Щоб купити автобусні квитки з Хмельницького в Краків на сайті, вам потрібно мінімум зусиль та кілька хвилин. Для цього необхідно:

  1. За допомогою спеціальних фільтрів знайти потрібний рейс за напрямком, часом відправлення, пунктом прибуття тощо.

  2. Заповнити спеціальну форму з контактними даними.

  3. За допомогою безпечної системи оплатити квиток онлайн.

  4. Отримати білет та квитанцію про сплату на електронну пошту.

Радимо перед початком подорожі уважно прочитати інформацію про умови повернення квитків, вимоги до багажу, зупинки тощо.

Автостанції відправлення та прибуття

Рейс відправляється з автовокзалу «Центральний № 1» Вінницьке шосе, 23. Тут є все, щоб дочекатися відправлення та підготуватися до мандрівки: туалети, пункти харчування, торговельні точки та ін.

Прибуття здійснюється на такі пункти:

  • Airport im. Jana Pawła II ul. Kapitana Mieczysława Medweckiego, 1. Тут є відмінна транспортна розв’язка, тому звідси можна дістатися будь-якого пункту Кракова чи вирушити у найближче місто. В аеропорту доступні туалети, кав’ярні, магазини, довідкове бюро, каси.

  • Dworzec autobusowy ul. Bosacka, 18. Розташована у середмісті Кракова автостанція дозволяє одразу поринути у ритм великого населеного пункта, відпочити у готелі, перекусити, скористатися громадським транспортом чи таксі.

При зміні планів придбані автобусні квитки можна повернути за частину вартості, але не пізніше, ніж за 2 години до виїзду. При скасуванні рейсу пасажир отримає витрачені кошти у повному обсязі.


Footer BG